Novinka RD 108

ZÁKLADOVÁ DESKA ZDARMA

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE ZDARMA

___________________

Bungalov RD 216

 

_________________

BUNGALOV  5+kk


 

________________

RD 102 4+1/5+kk

1 912 000 Kč bez DPH» ZDĚNÉ DOMY YTONG NA KLÍČ

YTONG LAMBDA - TEPELNĚ IZOLAČNÍ TVÁRNICE

 

Nižší objemová hmotnost, stejná pevnost a ještě lepší tepelná izolace. To je stručná charakteristika klíčové novinky v sortimentu porobetonového zdícího systému Ytong

Stěna z bílého pórobetonu YTONG LAMBDA  je jedinou zděnou konstrukcí na trhu, která dokáže při rozumných tloušťkách bez dodatečného zateplení bezpečně překročit veškeré normové požadavky a doporučení na obvodové stěny budov.

Dalším zlepšením unikátních tepelně izolačních vlastností zpřístupňuje YTONG LAMBDA  nízkoenergetické stavby široké veřejnosti. S běžnými pořizovacími náklady, nízkou staveništní pracností a jednoduchou technologií provádění dokáže každý projektant i stavební firma dosáhnout výsledků, které byly dosud vyhrazené pouze stavbám s nadstandardními rozpočty.

ZDRAVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Díky bezkonkurenční hygienické a zdravotní nezávadnosti i schopnosti přirozeně regulovat vlhkost vzduchu v interiéru je YTONG LAMBDA ideálním stavebním materiálem pro moderní stavby s vysokými požadavky na kvalitu mikroklimatu v interiéru.

PŘESNÁ A RYCHLÁ STAVBA

Přesné rozměry a lepení na tenkovrstvou maltu zachovávají výjimečnou přesnost výstavby a vysokou produktivitu práce zdícího systému Ytong, což se příznivě odrazí v celkových nákladech každé stavby.

CENNÝ PROSTOR NAVÍC

Vynikající tepelná izolace a dostatečná únosnost umožňují snížení tloušťky obvodových stěn na minimum.
S uceleným zdicím systémem YTONG dochází k zásadním úsporám zastavěného prostoru i ke zjednodušení dopravy a manipulace s materiálem.

 


 NTQ4ZmY