Upravit stránku

U nás má každý dům svůj příběh. Pokud se spolehnete na nás, budete se svým domem už úplně od počátku. Uvidíte, jak vyrábíme dřevostavbu, informujeme vás, jak stavba probíhá a vše s vámi průběžně probereme.

Hledáte-li spolehlivou a stabilní firmu, která vám na klíč postaví nízkoenergetický dům, jste u nás správně. Postaráme se o stavbu vaší dřevostavby i zděného domu, o bungalov i patrový dům. Můžete být klidní, kvalita u nás není pouze klišé.

Pokud vás nezaujme žádný z našich typových projektů, rádi vám vytvoříme cenovou kalkulaci na váš vlastní projekt.

Váš dům bude váš hrad. S námi doopravdy!

Každý dům, který stavíme, je odrazem svých majitelů. Ke všem stavbám přistupujeme individuálně. Proto vám třeba můžeme udělat přípravu pro rozdělení dětského pokoje. Až přijde další člen rodiny, pokojíček rozdělíte bez velkých starostí. I další dispozice přizpůsobíme podle technických možností vaší představě.

Stavět s námi znamená ušetřit si starosti – rádi komunikujeme se zákazníky a informujeme je o tom, jak vše probíhá. Na výrobu i stavbu domů máme vlastní zaměstnance. To pro vás znamená, že se nemusíte o realizaci strachovat. Žádné nahánění řemeslníků ani termínů. Všechny, kdo se na stavbě budou podílet, známe a za jejich práci vám ručíme.

Vše je v dobrých rukou

Většina lidí, kteří se podílejí na stavbě, je u nás už od založení firmy. Podílejí se sami na tom, jak postupně rosteme. Budete mít jistotu, že svou práci odvádějí opravdu dobře, a tak váš dům bude precizní a poctivý.

Pro dřevostavby máme vlastní výrobnu ve Starém Kolíně. Samozřejmě ji můžete navštívit. Uvidíte, jak každý kus domu opracováváme. Už při výrobě víme, který bude váš. Prohlédnete si označené části s vaším jménem a promluvíte si s lidmi, kteří na něm pracují.