Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte až do března 2019.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

Zděný dům2 055 000 Kč bez DPH
Dřevostavba2 040 000 Kč bez DPH
Základová deskaZDARMA
Typový projekt24 900 Kč

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


 • Doplňující informace

  Doplňující informace

  Typový rodinný dům 102 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Tento typ domu je vhodný na rovinný terén, případně mírně svažitý.

  Jedná se o dům menší velikostní kategorie do 100m2 užitné plochy, půdorysně tvaru písmene "L". V domě nalezne pohodlí 3-4 členná rodina. Výhodou tohoto typu domu je možnost velice jednoduché změny dispozice na 5+KK a vznik dalšího pokoje nebo pracovny.

  Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, ložnice rodičů, dva dětské pokoje, koupelna s WC, technická místnost s WC a chodba propojená se zádveřím, kde lze zřídit stahovací půdní schodiště a vytvořit tak úložný půdní prostor.

  Z hlavního obytného prostoru, kuchyně a ložnice je možný přístup na krytou terasu, která může být v horkých letních dnech využívána k odpočinku nebo stolování. Ve všech obytných místnostech jsou osazena francouzská okna, která umožňují maximální symbiózu domu se zahradou.

   

 • Půdorys
 • Reference
  • Prostorná terasa domu RD 102
  • RD 102 vč. Garáže
  • RD 102 vč. Garáže