Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte do konce listopadu.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

Zděný dům2 420 000 Kč bez DPH
Dřevostavba2 370 000 Kč bez DPH
Základová deskaZDARMA
Typový projekt24 900 Kč

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


 • Doplňující informace

  Doplňující informace

  Typový rodinný dům 108 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov se sedlovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze osadit na rovinatý, případně mírně svažitý terén.

  Jedná se o dům střední velikosti (100-150 m2 užitné plochy), půdorysně převážně obdélníkového tvaru. Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dva dětské pokoje, ložnice rodičů, dvě koupelny s WC, technická  místnost s prádelnou a chodba propojená se zádveřím. Dům je vhodný pro komfortní bydlení 3-4 člennou rodinu.

  V chodbě lze osadit stahovací půdní schody a vytvořit tak úložný půdní prostor. Velkou výhodou tohoto typu dumu jsou dvě nezávislé koupelny a kryté závětří při vstupu do domu. Z hlavního obytného prostoru a z kuchyně je možný přístup na terasu, která může být využita pro letní radovánky a stolování. V obytných místnostech orientovaných k terase jsou osazena francouzská okna, která umožňují maximální symbiózu domu se zahradou.

   

 • Půdorys