Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte až do března 2019.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

Zděný dům2 120 000 Kč bez DPH
Dřevostavba2 105 000 Kč bez DPH
Základová deskaZDARMA
Typový projekt27 000 Kč

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


 • Doplňující informace

  Doplňující informace

  Typový rodinný dům 148 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov se sedlovou střechou bez obytného podkroví. Dům je vhodný na rovinatý případně mírně svažitý terén.

  Je vhodný pro bydlení 3-4 členné rodiny. Dům lze zařadit do střední velikostní kategorie (100-150 m2 užitné plochy), půdorysně obdélníkového tvaru. Předností tohoto typového domu je prosklená štítová stěna s francouzskými okny, která zajišťují nadstandardní prosvětlení místnosti a umožňují maximální propojení domu se zahradou.

  Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, jeden velký dětský pokoj, ložnice rodičů, koupelna s WC, samostané WC, technická místnost, chodba a zádveří, kde lze osadit stahovací půdní schody a vytvořit tak úložný půdní prostor. Z hlavního obytného prostoru a z kuchyně je možný přístup na terasu, která může být v letním období využívaná pro venkovní stolování.

   

 • Půdorys