Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte až do března 2019.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

 

Zděný dům2 261 000 Kč bez DPH*
Dřevostavba2 230 000 Kč bez DPH*
Základová deskaZDARMA
Typový projekt24 900 Kč
  
*Cena domu bez garáže

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


 • Doplňující informace

  Doplňující informace

  Typový rodinný dům 181 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům je vhodný na rovinatý případně mírně svažitý terén.

  Je určený pro bydlení 3-4 členné rodiny, je to dům střední velikostní kategorie (od 100-150m2), půdorysně obdélníkového tvaru. Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dva dětské pokoje, ložnice rodičů, koupelna s WC, technická místnost s WC, chodba, šatna a zádveří, kde lze umístit stahovací půdní schody a vytvořit tak půdní úložný prostor.

  Z hlavního obytného prostoru a dětských pokojů je možný výstup na terasu, která může být v letním období využívaná pro venkovní stolování. Ve všech obytných místnostech jsou osazena francouzská okna, která umožňují maximální souznění domu se zahradou.

  K domu lze alternativně umístit samostatně stojící garáž pro osobní automobil a spolu s tím vytvořit přestřešení hlavního vstupu. Výše uvedená cena domu je bez garáže.

   

 • Půdorys
 • Reference