Upravit stránku

Typový rodinný dům 235 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov se sedlovou střechou a krytým parkovacím stáním, bez obytného podkroví. Dům je vhodný na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

Tento rodinný dům pro vás postavíme ve zděné provedení, nebo jako dřevostavbu, cena obou systémů je shodná. Vytápění a ohřev vody je zajištěno tepelným čerpadlem LG vzduch/ voda.

 


Rodinný dům na klíč 
Základová deska: 
 

Cena celkem: 

 
Aktuálně probíhá naceňování domu
 
 

Kontaktujte nás

Detail domu

Celkové parametry domu


Půdorys domu

Typový rodinný dům 235 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov se sedlovou střechou a krytým parkovacím stáním, bez obytného podkroví. Dům je vhodný na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

Dům je navržen pro rodinné bydlení 2-3 osob. Velikou výhodou tohoto typu domu je kryté parkovací stání pro osobní automobil, které slouží zároveň jako chráněné zastřešení hlavního vstupu do domu.

Jedná se o dům menší kategorie do 100 m2 užitné plochy, půdorysně do tvaru písmene "L". Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice rodičů, jeden dětský pokoj, koupelna s WC, technická místnost s WC, chodba a zádveří.

Z hlavního obytného prostoru je možný přístup na terasu, která může být v letním období využívaná pro venkovní radovánky na zahradě.

Velikosti místností

Obývací pokoj + kuchyňský kout25,28 m²
Ložnice15,88 m²
Pracovna12,25 m²
Koupelna6,63 m²
Technická místnost + WC3,43 m²
Chodba4,04 m²
Zádveří3,79 m²
Garážové stání28,38 m²
Celkem 99,68 m²