Upravit stránku

Typový rodinný dům 265 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze osadit na rovinatý, případně mírně svažitý terén. Hlavní výhodou je možnost umístit dům na úzký pozemek z důvodu malé dispoziční šířky a vstupu umístěného z boku domu.

Tento rodinný dům pro vás postavíme ve zděné provedení, nebo jako dřevostavbu, cena obou systémů je shodná. Vytápění a ohřev vody je zajištěno tepelným čerpadlem LG vzduch/ voda.

 


Rodinný dům na klíč3 850 000 Kč bez DPH
Základová deska:    510 000 Kč bez DPH
 

Cena celkem: 

4 360 000 Kč bez DPH
 

Kontaktujte nás

Detail domu

Celkové parametry domu


Půdorys domu

Typový rodinný dům 265 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze osadit na rovinatý, případně mírně svažitý terén. Hlavní výhodou je možnost umístit dům na úzký pozemek z důvodu malé dispoziční šířky a vstupu umístěného z boku domu.      

Jedná se o dům střední velikostní kategorie (100-150 m2 užitné plochy), půdorysně do tvaru písmene „L“. Přízemí domu tvoří velkoryse řešený obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dva prostorné dětské pokoje, ložnice rodičů, chodba se vstupem do šatny. Nespornou výhodou domu jsou dvě samostatné koupelny s WC, které umožňují s pokojem (pracovnou) u zádveří domu – využívat dům jako dvougenerační. Dům je vhodný pro komfortní bydlení 4-5 členné rodiny.

V chodbě lze osadit stahovací půdní schody a vytvořit tak úložný půdní prostor. Z hlavního obytného prostoru a z ložnice rodičů je možný přístup na velkou přestřešenou terasu, která může být v letním období využívaná pro společenské akce s přáteli nebo k odpočinku. V obytných místnostech orientovaných k terase jsou osazena francouzská okna, která umožňují maximální symbiózu domu se zahradou.

Velikosti místností

Obývací pokoj44,64 m²
Ložnice18,87 m²
Pokoj 118,65 m²
Pokoj 216,14 m²
Pracovna12,58 m² 
Koupelna 19,48 m²
Koupelna 25,78 m²
Chodba8,24 m2
Šatna3,71 m2
Zádveří9,23 m²
Celkem 147,32 m²