Upravit stránku
Rodinný dům na klíč3 061 000 Kč bez DPH
Základová deska 264 000 Kč bez DPH
CENA CELKEM3 823 750 Kč vč. 15% DPH
Typový projekt...

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


  • Doplňující informace

    Doplňující informace

    Typový rodinný dům 265 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze osadit na rovinatý, případně mírně svažitý terén. Hlavní výhodou je možnost umístit dům na úzký pozemek z důvodu malé dispoziční šířky a vstupu umístěného z boku domu.      

    Jedná se o dům střední velikostní kategorie (100-150 m2 užitné plochy), půdorysně do tvaru písmene „L“. Přízemí domu tvoří velkoryse řešený obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dva prostorné dětské pokoje, ložnice rodičů, chodba se vstupem do šatny. Nespornou výhodou domu jsou dvě samostatné koupelny s WC, které umožňují s pokojem (pracovnou) u zádveří domu – využívat dům jako dvougenerační. Dům je vhodný pro komfortní bydlení 4-5 členné rodiny.

    V chodbě lze osadit stahovací půdní schody a vytvořit tak úložný půdní prostor. Z hlavního obytného prostoru a z ložnice rodičů je možný přístup na velkou přestřešenou terasu, která může být v letním období využívaná pro společenské akce s přáteli nebo k odpočinku. V obytných místnostech orientovaných k terase jsou osazena francouzská okna, která umožňují maximální symbiózu domu se zahradou.

  • Půdorys