Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte až do března 2019.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

Zděný dům3 061 000 Kč bez DPH
Dřevostavba 3 024 000 Kč bez DPH
Základová deskaZDARMA
Typový projekt29 900 Kč

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


  • Doplňující informace

    Doplňující informace

    Typový rodinný dům 265 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze osadit na rovinatý, případně mírně svažitý terén. Hlavní výhodou je možnost umístit dům na úzký pozemek z důvodu malé dispoziční šířky a vstupu umístěného z boku domu.      

    Jedná se o dům střední velikostní kategorie (100-150 m2 užitné plochy), půdorysně do tvaru písmene „L“. Přízemí domu tvoří velkoryse řešený obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dva prostorné dětské pokoje, ložnice rodičů, chodba se vstupem do šatny. Nespornou výhodou domu jsou dvě samostatné koupelny s WC, které umožňují s pokojem (pracovnou) u zádveří domu – využívat dům jako dvougenerační. Dům je vhodný pro komfortní bydlení 4-5 členné rodiny.

    V chodbě lze osadit stahovací půdní schody a vytvořit tak úložný půdní prostor. Z hlavního obytného prostoru a z ložnice rodičů je možný přístup na velkou přestřešenou terasu, která může být v letním období využívaná pro společenské akce s přáteli nebo k odpočinku. V obytných místnostech orientovaných k terase jsou osazena francouzská okna, která umožňují maximální symbiózu domu se zahradou.

  • Půdorys