Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte až do března 2019.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

Dřevostavba2 880 000 Kč bez DPH
Zděný důmpouze jako dřevostavba
Základová deskaZDARMA
Typový projekt29 900 Kč

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


 • Doplňující informace

  Doplňující informace

  Typový rodinný dům 500 je řešen jako samostatně stojící patrový dům s krytým parkovacím stáním pro jeden osobní automobil. Zajímavým prvkem domu jsou dvě samostatné střešní roviny: první šikmá pultová nad hlavní obytnou částí a druhá plochá nad technickým zázemím domu a parkovacím stáním. Dům je vhodný na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

  Dům je navržen pro komfortní rodinné bydlení 4-5 osob. Velikou výhodou tohoto typu domu je hobby prostor využívaný jako technická místnost s dílnou se samostatným vstupem na dvůr a ke krytému parkovací stání.

  Jedná se o dům střední velikostní kategorie (od 100-150 m2 užitné plochy) půdorysně do tvaru písmene "L" s kompaktní patrovou hlavní obytnou částí čistě krychlového tvaru. 

  Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, schodiště, pracovna, koupelna s WC a zádveří. Z hlavního obytného prostoru je možný přístup na terasu, která umožňuje v letním období klidný odpočinek nebo víkendové posezení s přáteli.

  V patře domu se nachází ložnice rodičů, dva dětské pokoje, koupelna s WC, chodba  a šatna.

 • Půdorys
 • Reference