Upravit stránku

Typový rodinný dům 500 je řešen jako samostatně stojící patrový dům s krytým parkovacím stáním pro jeden osobní automobil. Zajímavým prvkem domu jsou dvě samostatné střešní roviny: první šikmá pultová nad hlavní obytnou částí a druhá plochá nad technickým zázemím domu a parkovacím stáním. Dům je vhodný na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

Tento rodinný dům pro vás postavíme jako dřevostavbu. Vytápění a ohřev vody je zajištěno tepelným čerpadlem LG vzduch/ voda.

 


Rodinný dům na klíč 
Základová deska: 
 

Cena celkem: 

Aktuálně probíhá naceňování domu
 

Kontaktujte nás

Detail domu

Celkové parametry domu


Půdorys domu

Typový rodinný dům 500 je řešen jako samostatně stojící patrový dům s krytým parkovacím stáním pro jeden osobní automobil. Zajímavým prvkem domu jsou dvě samostatné střešní roviny: první šikmá pultová nad hlavní obytnou částí a druhá plochá nad technickým zázemím domu a parkovacím stáním. Dům je vhodný na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

Dům je navržen pro komfortní rodinné bydlení 4-5 osob. Velikou výhodou tohoto typu domu je hobby prostor využívaný jako technická místnost s dílnou se samostatným vstupem na dvůr a ke krytému parkovací stání.

Jedná se o dům střední velikostní kategorie (od 100-150 m2 užitné plochy) půdorysně do tvaru písmene "L" s kompaktní patrovou hlavní obytnou částí čistě krychlového tvaru. 

Přízemí domu tvoří obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, schodiště, pracovna, koupelna s WC a zádveří. Z hlavního obytného prostoru je možný přístup na terasu, která umožňuje v letním období klidný odpočinek nebo víkendové posezení s přáteli.

V patře domu se nachází ložnice rodičů, dva dětské pokoje, koupelna s WC, chodba  a šatna.

Velikosti místností

Obývací pokoj32,75 m²
Pracovna12,11 m²
Koupelna + WC7,68 m²
Dílna16,05 m²
Schodiště 4,63 m2
Zádveří4,99 m²
Celkem přízemí78,22 m²

Velikosti místností 2.NP

Ložnice15,09 m²
Pokoj 113,24 m²
Pokoj 212,11 m²
Koupelna + WC7,08 m²
Šatna3,21 m²
Chodba6,47m2
Celkem podkroví57,20 m²

Reálná podoba domu