Upravit stránku

Stavíme, seč nám síly stačí. Máte nás ale tak moc rádi, že máme úplně plno. Proto s novými poptávkami prosím počkejte až do února 2019.

Až budeme znovu přijímat poptávky, můžeme vám dát vědět. Stačí, když nám zanecháte svůj email!

Zděný dům2 090 000 Kč bez DPH
Dřevostavba2 058 000  Kč bez DPH
Základová deskaZDARMA
Typový projekt24 900 Kč

Kontaktujte nás

Detail domu

800 320 320


 • Doplňující informace

  Doplňující informace

  Typový rodinný dům 308 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze snadno umístit na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

   

  Je určený pro pohodlné bydlení 3-4 členné rodiny. Jedná se o dům menší velikostní kategorie (do 100m2 užitné plochy) půdorysně spíše obdélníkového tvaru. Nespornou výhodou tohoto typu bungalovu je zastřešení hlavního vstupu do domu.

   

  Z obývacího pokoje, dětského pokoje a ložnice je možný přístup na krytou terasu, která může být v horkých letních dnech využívána k odpočinku nebo víkendovému stolování. Osazením francouzských oken je celé rodině umožněna maximální symbióza domu se zahradou.

   

  Přízemí domu zahrnuje velkorysý hlavní obytný prostor (obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem), ložnici rodičů, dva dětské pokoje, koupelnu s WC a chodbu. V zádveří je umístěno technické zázemí domu.

 • Půdorys