Upravit stránku

Typový rodinný dům 308 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze snadno umístit na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

Tento rodinný dům pro vás postavíme ve zděné provedení, nebo jako dřevostavbu, cena obou systémů je shodná. Vytápění a ohřev vody je zajištěno tepelným čerpadlem LG vzduch/ voda.

 


Rodinný dům na klíč 
Základová deska: 
 

Cena celkem: 

Aktuálně probíhá naceňování domu
 

Kontaktujte nás

Detail domu

Celkové parametry domu


Půdorys domu

Typový rodinný dům 308 je řešen jako samostatně stojící přízemní bungalov s valbovou střechou bez obytného podkroví. Dům lze snadno umístit na rovinatý příp. mírně svažitý terén.

Je určený pro pohodlné bydlení 3-4 členné rodiny. Jedná se o dům menší velikostní kategorie (do 100m2 užitné plochy) půdorysně spíše obdélníkového tvaru. Nespornou výhodou tohoto typu bungalovu je zastřešení hlavního vstupu do domu.

Z obývacího pokoje, dětského pokoje a ložnice je možný přístup na krytou terasu, která může být v horkých letních dnech využívána k odpočinku nebo víkendovému stolování. Osazením francouzských oken je celé rodině umožněna maximální symbióza domu se zahradou.

Přízemí domu zahrnuje velkorysý hlavní obytný prostor (obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem), ložnici rodičů, dva dětské pokoje, koupelnu s WC a chodbu. V zádveří je umístěno technické zázemí domu.

Velikosti místností

Obývací pokoj 41,39 m²
Ložnice16,13 m²
Dětský pokoj11,94 m²
Dětský pokoj11,68 m²
Koupelna + WC 6,57 m²
Zádveří4,75 m²
Celkem97,7 m2