ZezhoraZezhora
GarážGaráž
Západní stranaZápadní strana

Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu samostatně stojícího rodinného domu s garáží v obci SVATÝ MIKULÁŠ u Kutné Hory. Jedná se o zděný přízemní bungalov připomínající tvar „T“. Dispozice domu 4+kk propojená s garáží a technickou místností. Dům má valbovou střechu, s pochozím půdním prostorem pro ukládání sezónních věcí. Venkovní terénní úpravy řešeny betonovou zámkovou dlažbou na zadní terase domu, chodníky kolem domu a parkovací stání před garáží.
Užitná plocha domu 172,3 m² vč.garáže.
Zastavěná plocha domu 219 m² vč.garáže.
Celková plocha pozemku 700 m².
Dispozice domu je rozdělena na denní a noční zónu.
Denní zóna: velkolepě prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Maximální symbiózu denního obytného prostoru se zadní venkovní terasou zajišťují dvoukřídlové balkonové dveře.
Předsíň domu navazuje na garáž s technickým zázemím, kde jsou instalovány veškeré technologie domu.
Noční zóna: samostatná rodičovská část se šatnou a menší koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou; dva dětské pokoje; velká koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou; místnost využívaná jako prádelna či šatna. Dostatečné prosvětlení dětských pokojů a ložnice zajišťují dvoukřídlová francouzská okna do uliční fasády.
Designová kuchyňská linka na míru v nadčasové kombinaci černého matu a přírodního dubu halifax. Špičkové spotřebiče francouzské značky DE DIETRICH v černém provedení: trouba a mikrovlnná trouba, varná deska, integrovaná digestoř v horní skříňce, plně integrovaná myčka a lednice. Granitový dřez s odkapem a baterií v břidlicovém odstínu.
Kuchyňský a jídelní kout je od obývacího pokoje opticky rozdělen stěnou v prostoru. Ze strany kuchyně je aplikována betonová stěrka a stěna je připravena pro umístění jídelního stolu. Ze strany obývacího pokoje je stěna obložena přírodním kamenem– štípanou rulou, Ve zdi je skrytý tunel pro vedení kabelů k zavěšené TV a strop má LED podsvícenou sníženou rampu.
Podlaha v pokojích je položena laminátová plovoucí švýcarské značky KRONOSWISS, extra odolná proti vlhkosti s technologií „aquastop“ v dřevěném rustikálním decoru s masívními dvoumetrovými lamelami.
V koupelnách je rektifikovaná keramická dlažba tvarově i barevně navazující na laminátovou podlahu ve zbytku domu. Na stěnách velkoformátové obklady španělské značky APARICI imitující industriální kovový plech, kombinovaný s betonovým minerálním decorem.
Interiérové dveře od předního evropského výrobce HÖRMANN v hnědošedém taupe odstínu se strukturou imitující plátno, s černými rozetovými klikami. Stejná struktura plátna je použita i na celoprosklených dveřích pro dokonalé prosvětlení chodeb.
Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, které schovávají skrytý vstup mezi zádveřím a garáží – rovněž s plátěným efektem a zrcadly.
Okna a vchodové dveře plastová z pětikomorových profilů VEKA v antracitovém hladkém decoru zvenku, zasklená izolačním trojsklem s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi.
Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem - topení je v celém domě teplovodní podlahové. Pro efektivní systém zpětného získávání tepla při větrání je instalována centrální rekuperační jednotka. Tepelné čerpadlo i rekuperace od světového lídra pro vytápění STIEBEL ELTRON - zajišťuje vysokou energetickou účinnost a snižuje náklady na vytápění a chlazení.
Energetický štítek budovy C (výpočet nezahrnoval rekuperaci)
Dům je vybaven bezpečnostním kamerový systémem JABLOTRON.
Garážová vrata s inteligentním pohonem ovládaným mobilní SmartHome aplikací SOMweb.
Přívod pitné vody vodovodní přípojkou, kanalizační přípojka tlaková, dešťová akumulační jímka
Pozemek je srovnán s venkovními terénními úpravami vč. parkovacího stání a oplocen. Příjezdová komunikace je v klidné satelitní části obce.
Obec Svatý Mikuláš má základní občanskou vybavenost, nachází se jedna obecní úřad, obchod s potravinami, mateřská škola, knihovna, hostinec, hřiště, empírový zámek Kačina.
Obcí prochází silnice I.tř směr Praha – Kutná Hora – Přelouč – Pardubice. Kutná Hora je vzdálena 8km. Autobusová doprava do Kutné Hory, Kolína, Čáslavi, Chvaletic, Bernardova, Semtěše a Týnce nad Labem.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, s vyřízením Vám rádi kompletně pomůžeme. Ihned k nastěhování.
Cena 11.790 000,- Kč za nemovitost vč. právního servisu.
- 0

Standardní výbava domu

Tepelné čerpadloInovativní řešení pro úsporné a ekologické vytápění vašeho domova. Získáte komfortní teplo a snížíte náklady na energie.
Francouzská oknaPropusťte do domova přirozené světlo a teplo s francouzskými okny, která jsou i dveřmi do vaší zahrady.
Podlahové topeníKaždý dům z nabídky Enervily je vytápěn podlahovým topením. Jde o neviditelné řešení poskytující rovnoměrné a efektivní vytápění místnosti.
HromosvodPříchod přirodních živlů je stále častější, můžete být v klidu, domy Enervily jsou chráněny hromosvodem ve standardní výbavě.
Dispozice
4KK
Užitná plocha
172.3 m2
Zastavěná plocha
219 m2
Pozemek
700 m2
Lokalita
Svatý Mikuláš
Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73Rodinný dům SVATÝ MIKULÁŠ 73
Volejte nám v pracovní dny od 8:00 do 16:00
na naši zákaznickou linku
+420 800 320 320
Přejete si poradit a nebo zanechat vzkaz?
Jsme rovněž k dispozici na emailové adrese.
info@enerdomy.cz
Nízkoenergetické
bydlení
Objevte tajemství nízkoenergetického bydlení. Spojení inovací a úspor šetří nejen přírodu, ale i váš každodenní rozpočet.
Klidná lokalita
Nabízíme hotové domy v lokalitách, kde naleznete dokonalou rovnováhu mezi klidným venkovským životem a dostupností městských výhod.