Dřevostavby na klíč

Pokud hledáte ideální nízkonákladové bydlení, poté vás mohou zajímat bungalovy, konkrétně dřevostavby na klíč. Jejich stavba je technicky jednodušší, než výstavba klasického patrového domu a nové dřevostavby v Praze jsou toho jasným důkazem. Pokud se navíc rozhodnete pro rodinný dům v podobě dřevostavby, poté můžete stavět i v zimním období. V současné době jsou skutečně nejvýhodnější na prodej dřevostavby, které zajišťují komfortní zónu na bydlení. Dřevěný bungalov může mít několik různých podob a vy si můžete tak zvolit odpovídající dřevostavbu na klíč. Pokud vás zajímá cena dřevostavby na klíč, tak ta se bude odvíjet od vašich požadavků a velikosti objektu.

Připravené stavební díly zajistí rychlou výstavbu

Ekonomické dřevostavby mají obrovskou výhodu v tom, že mohou být rychle vystaveny. Nejlepší firma na dřevostavby nabízí veškeré stavební díly s vybavením, z kterých se vystaví dřevostavby na míru. Typové dřevostavby potřebují mít jen vybudovanou základní desku a poté se za pomoci jeřábu namontují všechny díly na místě. Nejlepší firma na dřevostavby se postará o kvalitní montáž, a to platí i v případě patrové dřevostavby na klíč. Typizované dřevostavby jsou ideální volbou moderního bydlení se značnou energetickou úsporou.


Stěnové panely vlastní výroby

Stěnové panely dřevostaveb vyrábíme ve vlastní výrobní hale ve Starém Kolíně.
Obvodové stěny, které z výrobní haly vyvážíme, mají zabudovaná okna, vchodové dveře, je provedeno fasádní zateplení , uvnitř stěn jsou připravené rozvody vody, kanalizace a elektra.
Vnitřní příčky domu mají namontovaná pouzdra pro posuvné dveře a stejně jako u obvodových stěn jsou připravené rozvody vody, kanalizace a elektra.
Takto připravené stavební díly převážíme kamionem přímo na stavbu, kde pomocí jeřábu komponenty vč. střechy v jeden pracovní den namontujeme.
Dřevostavba EnerDomy

Vyrobíme vaši střechu

Máme vlastní certifikovanou výrobu střešních konstrukcí, kterou prezentujeme pod značkou WOODNER.
K výrobě používáme certifikované řezivo, jako spojovací materiál používáme styčníkové desky od firmy Mitec.
Naši zaměstnaci, kteří střechu vyrobí, ji také namontují, kontrola od začátku do konce.
Vlastní certifikovaná výroba střešních konstrukcí značky Woodner