Vyberte si zděný dům či dřevostavbu a poznejte naše technologie

Technologie zajišťující pohodlné bydlení bez starostí

Hledáte podobu svého budoucího domova? Postavíme pro vás dřevostavbu i zděný rodinný dům, ať už bungalov, nebo patrový dům. Podívejte se, jaké technologie používáme a co vám můžeme nabídnout. Na základě typového nebo individuálního projektu rodinného domu vám vystavíme dům přesně podle vašich představ.
Samozřejmostí jsou kvalitní stavební technologie jako pečlivě vystavěná základní deska, střešní konstrukce, elektroinstalace a další, které zajišťují bezpečný a bezproblémový chod celého domu, a tím i pohodlné bydlení bez starostí.
Vyberte si zděný dům či dřevostavbu a poznejte naše technologie
Dřevostavby

Dřevostavby

Pokud hledáte ideální nízkonákladové bydlení, poté vás mohou zajímat bungalovy, konkrétně dřevostavby na klíč. Jejich stavba je technicky jednodušší, než výstavba klasického patrového domu a nové dřevostavby v Praze jsou toho jasným důkazem. Pokud se navíc rozhodnete pro rodinný dům v podobě dřevostavby, poté ..
Zděné domy na klíč

Zděné domy na klíč

Dali byste raději přednost zděné stavbě na klíč? Ani to není žádný problém. V nabídce katalogu naleznete různé verze zděných domů na klíč. Můžete si tak vybrat velikost, tvar, technologie, zkrátka si sestavit propozice podle vlastního výběru a možností. Bungalovy, zděné rodinné domy na klíč se realizují ve zděné..
Technologie domu

Technologie domu

V ceně domu máte kvalitní technologie, které zajišťují bezpečný a bezproblémový chod vaší domácnosti. Řez obvodové stěny u dřevostavby Kontaktní zateplovací systém Extherm EPS 70F 200 mmSádrokartonová deska Rigistabil 12,5 mm Nosná konstrukce z KVH hranolů 60/140 mm, vyplněná čedičovou vatou Knauf MPNParotěs..
Základová deska

Základová deska

Pokud máte rovinatý pozemek a zvolíte výstavbu domu na klíč, máte základovou desku za skvělou cenu! Při svažitém pozemku platíte pouze náklady nad rámec specifikace základové desky. Specifikace základové desky Skrývka ornice a uložení zeminy na pozemku Výkopové práce nepažených základových pasů, těžiteln..