• Domů
  • Reference
  • Stavěli jsme dům pro Terezu Bebarovou

Stavěli jsme dům pro Terezu Bebarovou. Podívejte se, jak jsme obstáli

Více
Stavět domy nás prostě baví! Zvlášť, když je stavíme pro tak milé zákazníky, jako je česká herečka Tereza Bebarová. Ta nás v minulosti oslovila a společně jsme postavili její vysněný rodinný dům. Zkusili jsme se jí zeptat, jak s námi byla spokojená a čeho si nejvíce cenila. Pojďte se s námi podívat, zda bylo vše v pořádku a zda jsme s naším stavebním týmem zvládli vše na jedničku.

Jak se vám s firmou EnerDOMY stavělo?

Já si dovolím začít trošku ze široka. S panem Tomášem Sirotkem, který je jedním ze zakladatelů firmy EnerDOMY, jsme se znali v době, kdy ještě žádné EnerDOMY nebyly, protože nám na starém domečku předělával koupelny. Tehdy s bratrem a tatínkem. A byli bezvadní! A potom za pár let vznikla firma EnerDOMY. Shodou okolností jsme v té samé době kupovali pozemek. Slovo dalo slovo a my jsme se rozhodli s firmou EnerDOMY stavět.
reference-TB
Kdo někdy stavěl, tak ví, že to není jednoduchý. Zvlášť, když to děláte poprvé. Samozřejmě potřebujete projekt. Musíte si vymyslet, jak bude celý dům vypadat, kde bude koupelna a další věci. A to už navždy, protože to už nezměníte. Což je pro mě vždycky těžký. Řešíte hypotéku, finance, rozpočty, povolení, úřady, papírování, výběr všeho vybavení… takže toho bylo hodně. A ti dva pánové, kteří v té firmě figurují, tedy pan Magál a pan Melša, jsou takoví pohodáři a profíci, že si nepamatuju, že by ten proces byl nějak stresující nebo nepříjemný. Prostě to byla příjemná zkušenost, hrozně pozitivní a skvělá komunikace. Prostě stavělo se nám báječně!

Jak se vám líbí váš nový dům?

Co vám budu říkat, prostě to předčilo naše očekávání. Ten dům je tak krásný! Moc se nám líbí, je to nejkrásnější dům z celé vesnice. Vzhledem k tomu, že jsme neměli štěstí na sousedy, jsme se však rozhodli, že ho pronajmeme. Takže jsme si to tam zatím moc neužili, ale dům známe perfektně. Ale teď nám nájemníci odešli. Musím se přiznat, že tam snad každé dva dny chodíme... a jsme do něj zamilovaní. Tak moc je to tam krásné. Vydržel několik let bydlení bez úrazu, i po nájemnících je v perfektním stavu. A přemýšlíme, že se tam i přes ty naše sousedy, kteří se nepovedli, nastěhujeme. My to tam prostě tam nějak prorazíme. Dům je opravdu krásný, ani jsme si nepředstavovali, že bude takhle pěkný.
reference-TB

Co jste nejvíce oceňovali v době stavby?

EnerDOMY, to jsou kluci profesionální, pracovití, mají smysl pro detail. Dobře se s nimi komunikuje. A co velmi oceňuji je to, že, mají smysl pro humor. A také jsou flexibilní, hodně vstřícní a přizpůsobiví. Protože my jsme si na poslední chvíli dost vymýšleli a měnili jsme plány. Třeba jsme měli jednu místnost vedle jídelny a na poslední chvíli jsme se rozhodli, že ji zrušíme a uděláme větší jídelnu. Takže to vůbec nebyl problém.
Také dole v technické místnosti, když už byla hotová, jsme si vymysleli záchod a výlevku. A vypadalo to, že to technicky vůbec nepůjde. Ale šlo to! EnerDOMY prostě udělaly všechno proto, abychom byli spokojení a měli s námi velkou trpělivost. Takže dodatečně děkujeme!

Bylo něco, co se nepovedlo?

Jediné, co se nám nepovedlo, byli ti naši sousedé. Ale pracovníci z EnerDOMY s nimi byli moc trpěliví, což také chválím. A jinak nevím. Protože vše, co se nepovedlo, nesouviselo s EnerDOMY. Prostě byly bez chyby!

Šli byste do toho s firmou EnerDOMY znovu?

Okamžitě! Kdybych měla peníze, tak stavím, až se z EnerDOMŮ kouří! Jestli budete stavět, tak s EnerDOMY, protože s nima vás to bude určitě bavit.
Terezo, moc děkujeme! Za důvěru i milá slova. Jsme nadšení, že jsme vám mohli postavit rodinný dům, který vám dělá takovou radost. A pevně doufáme, že tu budete jednou šťastní.