Zkušenosti klientů, kterým jsme postavili rodinný dům na klíč

Zpětná vazba klientů je pro nás hnacím motorem, díky kterému můžeme zlepšovat nejen naše stavební práce, ale i doplňkové služby. Zeptali jsme se proto klientů, jak se jim s námi stavělo i jaké jsou jejich první zážitky s Ener DOMY. A rádi se o tyto zkušenosti podělíme.
Třeba přemýšlíte, zda se i vy máte vrhnout do stavby svého vysněného rodinného domu. A možná se také rozhodujete, s jakou společností do toho jít. Doufáme, že vám těmito zkušenostmi trochu pomůžeme.
Reference na rodinné domy postavené firmou Ener DOMY
Chcete se s námi i vy pustit do stavby vysněného domu?
NECHTE NÁM ZPRÁVU

Reference spokojených zákazníků Ener DOMY

O firmě Ener DOMY jsme se dozvěděli z reklamy na internetových stránkách. Zvažovali jsme i jiné firmy, ale ty chtěly předem příliš velké zálohy nebo nebyly schopné začít stavbu v termínu, který by nám vyhovoval. I proto vyhrály Ener DOMY. Přesvědčila nás i příjemná internetová komunikace, přijatelná cena a recenze pana Šimka, který je nezávislým stavebním dozorem.Naše stavba teprve začíná. Stavět se chystáme v místě, kde máme své příbuzné a máme tak k místu blízko. Nejvíce se těšíme na zahradu a prostorný krásný dům.
- rodina Landbergova
S jinou firmou než s Ener DOMY, bychom už nestavěli! Dům jsme si vybrali sami z katalogu a moc, moc se nám líbí. Při stavbě jsme nejvíc oceňovali ochotu i slušné vystupování a profesionalitu. Jediné, co se nepovedlo, byly dveře do sprchového koutu, ale vše jsme společně napravili k naší spokojenosti. I kdybychom chtěli boudu pro pejska, tak jedině s Ener DOMY
- Vlaďka Chroustová, Tomáš Závodník
Stavba s Ener DOMY se povedla k naší maximální spokojenosti. Z nového domu jsme moc nadšení a jeho provedení je bezchybné. Při stavbě nám moc pomáhal proaktivní přístup pracovníků, a to od návrhu až po realizaci. Práce byla profesionálně odvedená. Cena domu navíc byla pevná, vše bylo dle domluvy a bez neadekvátních záloh. Velmi děkujeme panu Magálovi za precizní dohled a organizaci výstavby.
- rodina Koubkova
Vše šlo velmi dobře, mohu jen doporučit, dům je nádherný. I po měsíci bydlení jsme nadšení, a to ze samotného domu i ze zabudovaných technologií. Během stavby jsme nejvíc oceňovali to, že když firma něco slíbila, tak to platilo! Nikdo nemusel nic připomínat nebo něco urgovat. Spolupráce byla výborná a domluva také. Oceňujeme také ochotu a vstřícnost. V průběhu stavby se objevilo jen pár drobností, které ale firma vyřešila hned, jak to bylo možné.
- rodina Donátova
V domě bydlím už 6 měsíců a zatím žádný problém, paráda! I stavba byla super, to jsme ani v nejmenším nečekali. Nejlepší na všem byla komunikace. Jak se řeklo, tak to bylo. Našly by se jen menší chyby a lehká nedorozumění jako zbytečné zdržení kvůli prodlevě objednávky oken nebo zdržení v době přípravy. Ale to jsou drobnosti, které může firma do budoucna jen vylepšovat!
- rodina Dostálova
Ze stavby domu jsem měl velké obavy. Jsem perfekcionista a mám rád, když jsou věci provedené skvěle do nejmenšího detailu. O to víc mě překvapilo, že s firmou proběhlo vše skvěle, hlavně díky přístupu Ener DOMY. A to úplně u všech pracovníků, kteří měli se stavbou našeho domu co do činění. Oceňujeme i to, že jsme se mohli podívat do výroby dřevostaveb na to, jak se vyrábí náš dům. Z domu jsme nadšení i po té době, co v něm bydlíme!
- Jan Štencer