Dům pro Marka Ztraceného

Více
Někdy nás naše kroky zavedou přesně tam, kam mají. A když jsou z toho krásné spolupráce, jako je tato, jsme o to více nadšení. Český zpěvák Marek Ztracený na firmu Ener DOMY přišel vlastně náhodou. Dnes už společně pracujeme na tom, aby se mohl se svou rodinou do vysněného domova na Šumavě nastěhovat co nejdříve.
Co vlastně Marka k našim domům přivedlo a proč se rozhodl, že dá svou důvěru naší firmě? A proč bude dům stát právě na Šumavě? Na vše jsme se zeptali a přinášíme vám příběh o tom, jak stavba začala a jak probíhá.

Jak jste se o nás dozvěděli?

O Ener DOMECH jsem slyšel od svých známých již v době, kdy jsem o výstavbě pouze snil. Když přišla chvíle výběru, koho oslovit, zahlédl jsem cestou na koncert vaše firemní auto! No a pár dní později jsem již seděl na schůzce v kolínské kanceláři. Plácli jsme si a dnes nám již Ener DOMY staví náš vysněný dům. Zatím jsme ve fázi hrubé stavby.

Zvažovali jste i jinou firmu? Proč jsme u vás nakonec uspěli my?

Ano, měl jsem v hledáčku ještě dvě další firmy. Ale právě společnost Ener DOMY mě nejvíce oslovila svým přístupem i jednáním. Dám hodně na první dojem a lidský přístup a obojí tato firma splňovala. Zároveň rozuměli naší představě o budoucím rodinném domě a měli chuť vymýšlet něco navíc, což mě zaujalo.
Dům Marek Ztracený

Kde budete stavět, máte k místu vztah?

Dům stavíme na Šumavě, v místě, kde jsem vyrůstal. A není to náhoda. Už jako malý kluk jsem si představoval, že tu budu mít svůj dům. A přestože se pohybuji po celé republice, tady se cítím doma.

Na co se nejvíc těšíte?

Těším se na velkou terasu, kterou tu máme naplánovanou. A na to, až na ní budeme pořádat grilovačky. Také se těším na velký obývací pokoj, kde by mělo uprostřed stát opravdové křídlo. A samozřejmě i na studio, kde budu trávit nejvíc času a budu nerušeně tvořit.

Čeho se nejvíce obáváte?

Vlastně všeho! Je to moje první stavba a každý den se učím. Takže se bojím špatných rozhodnutí. Ale zatím, i díky radám firmy Ener DOMY, vypadá všechno skvěle!
Marku, děkujeme vám! Za projevenou důvěru i Vaše odhodlání splnit si svůj sen postavit dům na místě, které je blízké Vašemu srdci. Pevně věříme, že to společně zvládneme levou zadní!