Marek Ztracený
Marek Ztracený

"S firmou EnerDOMY jsme si hned padli do oka. Díky za chuť vymýšlet něco navíc i za lidský přístup."

Ambasador
Nové projekty
Nové projekty

Přinášíme vám zbrusu nové, promyšlené koncepty domů, které splní očekávání každého. Zachovali jsme ale i osvědčené a vámi oblíbené klasiky.

Katalog

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč, bungalovy na klíč

V současné době se hodně investorů do nemovitostí zamýšlí nad tím, jaký domek by jim nejvíce vyhovoval a není ani divu, protože rostoucí ceny energií a dalšího materiálu vedou skutečně k zamyšlení. Prodej rodinných domů se v současné době nijak nezastavil a je dobré zvážit všechny dostupné varianty. Nejlepší jsou rodinné domy na klíč, kdy si snadno vyberete stavbu podle vlastních priorit a možností. A abychom byli ještě přesnější, tak ideální verzí jsou nízkoenergetické domy na klíč. Jsou velmi dobře cenově dostupné a navíc náklady na jejich provoz jsou skutečně poměrně nízké. V současné době jsou v nabídce zajímavé malé bungalovy i větší rodinné domy na klíč.

Výzva pro architekty

Ne vždy je k dispozici rovný terén, mnohdy je třeba si poradit i se svahem. A ani v tomto případu se nemusíte vzdát svého snu, jelikož postavený bungalov ve svahu naplní vaše představy a navíc stavba domu na klíč je poměrně rychlá. Stavba domu na klíč je cenově zajímavá a dostupná širší veřejnosti. Právě bungalovy, což jsou montované domy, stojí za úvahu.
Bungalovy jsou na prodej ve dvou provedeních a to jako zděný dům nebo poté v levnější variantě, jako dřevostavba. Cenově jsou bungalovy rozdílné podle toho, jaký si zvolíte typ. Pokud vás zajímá nabídka, můžete se podívat, jaké jsou v Praze na prodej rodinné domy, a rozhodně takový bungalov s terasou vypadá velmi zajímavě. Na druhou stranu je pravdou, že o vzhledu a velikosti může rozhodnout cena stavby rodinného domu.

Stavby přesně na míru

Bungalovy jsou domy, které se mohou snadno přizpůsobit vašim představám, například bungalov Concept 102 vám nabídne dostatečný prostor pro vaše soukromí. Novostavba bungalovu netrvá dlouho. Pokud si zvolíte nízkoenergetické bungalovy v podobě dřevostavby, tak tyto typové rodinné domy se montují přímo v hale. Montované rodinné domy jsou poté velmi rychle k dispozici. A to bez ohledu na to, o jakou velikost se bude jednat, tudíž to může být klidně patrový dům na klíč nebo například bungalov s užitnou plochou 150 m2. Nejlepší bungalov můžete získat od stavební firmy, která staví rodinné domy na klíč a vše vyhotoví podle vašich představ.

Slova jednatelů

Každý dům má svůj příběh a my stojíme už na jeho začátku. Po celou dobu stavby jsme Vám po boku, za nic se neschováváme. Rádi Vás přivítáme i v naší výrobní hale ve Starém Kolíně, kde uvidíte, jak vyrábíme Váš vysněný dům.

Udělejte první krok ke svému novému domovu a přijďte na schůzku.

Petr Magál, Miroslav Melša

jednatelé firmy

Jednatelé
Aktuálně stavímeAktuálně stavíme

30 domů

O Vaší spokojenost se staráO Vaší spokojenost se stará

80 zaměstnanců

Volné kapacity na rok 2024Volné kapacity na rok 2024

12/ 65

Máte schválenéstavební povolení?Máte schválené
stavební povolení?

8 domů
volná kapacita pro rok 2024

EnerDOMY, s.r.o.

Rodinné domy, o kterých jste snili

Vyberte si pro stavbu rodinného domu firmu, která splní Vaše sny o bydlení bez zbytečných průtahů. EnerDOMY s.r.o. staví bungalovy i patrové rodinné domy. Jak dřevostavby, tak zděné domy. Precizně, bez skrytých poplatků a tak, jak jste si vždy přáli.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a stavbu s ním řešíme opravdu do detailu. Důkazem jsou milé reference, které nám naši klienti zanechávají po celém internetu.

Magazín

Domy na klíč, nebo stavět svépomocí?

Domy na klíč, nebo stavět svépomocí?

Každý, kdo se chystá stavět dům, stojí před otázkou, jakým způsobem se do stavby pustí. Zda nechá vše na profesionálech, kteří celou stavbu zařídí, nebo zda se do stavby pustí..
Co byste měli vědět o projektech domu

Co byste měli vědět o projektech domu

Chystáte-li se stavět, je projekt domu jedním z nejdůležitějších kroků k vašemu snu. Každému se líbí jiný dům a každý má jiné představy. Můžete si představovat malý útulný do..
Péče o dům na jaře

Péče o dům na jaře

Každý obyvatel rodinného domu potvrdí, že dům potřebuje neustálou péči. Pozornost bychom mu měli věnovat hlavně po zimě a zkontrolovat, zda je vše v domě i okolo něj v pořádk..
Kdy je nejvhodnější začít se stavbou dřevostavby

Kdy je nejvhodnější začít se stavbou dřevostavby

Každý z nás chce své vlastní krásné bydlení, a pokud možno co nejdříve. Čekáte-li i vy na svůj vysněný dům a rozhodli jste se pro dřevostavbu, určitě vás zajímá, kdy můžete zač..
Výhody a nevýhody bungalovů do L

Výhody a nevýhody bungalovů do L

V současné době jsou velmi zajímavé nabídky moderních staveb, které nabízejí mnohem širší možnost výběru vysněného bydlení. Vybrat si můžete malý rodinný dům, nebo podle potře..