Technologie

V ceně domu máte kvalitní technologie, které zajišťují bezpečný a bezproblémový chod vaší domácnosti.

Řez obvodové stěny u dřevostavby

 1. Kontaktní zateplovací systém Extherm EPS 70F 200 mm
 2. Sádrokartonová deska Rigistabil 12,5 mm
 3. Nosná konstrukce z KVH hranolů 60/140 mm, vyplněná čedičovou vatou Knauf MPN
 4. Parotěsná folie Dörken Delta - Dawi GP
 5. Instalační předstěna z KVH hranolů 40/60 mm
 6. Sádrokartonová deska Rigistabil 12,5 mm
Řez stěnou - dřevostavba

Řez obvodové stěny u zděného domu

 1. Kontaktní zateplovací systém Extherm EPS 70F 200 mm
 2. Obvodová nosná stěna Pofix 300 mm PD
 3. Tenkovrstvá sádrová omítka se skelnou výztuží (perlinkou)
Řez stěnou - zděný dům

Řez konstrukcí podlahy

 1. Izolace proti zemní vlhkosti a radonu
 2. Podlahový polystyren EPS EPS 70Z 140 mm
 3. AL. reflexní folie pro podlahové vytápění
 4. Rozvody teplovodního podlahového vytápění
 5. Betonový potěr se skelným vláknem 60 mm
 6. Parotěsná folie
 7. Kročejová izolace
 8. Plovoucí laminátová podlaha
Řez konstrukcí podlahy

Střešní konstrukce

Vlastníme certifikovou výrobu střešních vazníků Woodner. Díky tomu jsme v dodávce střechy soběstační, zkrátíme tak dobu výstavby a stavba je brzy chráněná proti povětrnostním vlivům. Používáme betonové střešní tašky Bramac classic, na výběr z několika odstínů (cihlově červená, červenohnědá, tmavohnědá, břidlicově černá)
Valba
bramac

Vytápění a regulace

Vytápění domu je napojené na tepelné čerpadlo Stiebel Eltron HPA-0 4 CS Plus s vnitřní dotopnou jednotkou Stiebel Eltron HM Trend, VZDUCH/VODA, napojeným na komfortní teplovodní podlahové rozvody DELTATOP. O dokonalý přenos tepla se stará betonová podlaha s laminátovou nášlapnou vrstvou. Díky tomuto řešení máte zajištěnu nejnižší tarifní sazbu elektřiny, mimo jiné i pro osvětlení a spotřebiče.
Regulace je pomocí přenosného termostatu, s týdenním programem. Každá místnost má samostatný okruh podlahových rozvodů, které zároveň můžete regulovat v rozvodné skříni umístěné v technické místnosti.
LG-HM-HN
Podlahové vytápění

Ohřev vody

Stiebel Eltron HPA-0 4 CS Plus s vnitřní dotopnou jednotkou Stiebel Eltron HM Trend, VZDUCH/VODA s bojlerem, který má objem 200 l. Voda je účinně ohřívána až na 80°C.

Elektroinstalace

Zahrnuje zapuštěnou rozvodnici umístěnou v technické místnosti nebo zádveří. Ke každému z typových domů náleží standard elektroinstalace s jasnou specifikací počtů tlačítek a vývodů. Koncové prvky jsou ABB typ Tango. Anténní televizní rozvod je ukončen v obývacím pokoji a ložnici TV zásuvkou. Vzhledem k rozdílnému vkusu každého z klientů nejsou svítidla součástí dodávky domu, avšak můžeme po jejich výběru zajistit jejich odbornou montáž.
rozvodnice
Vypínače
Můžeme Vám pomoci s realizací rozvodů inženýrských sítí na pozemku, včetně montáže jímek, vodoměrných šachet, vsakovacího zařízení atd. Tyto dodávky nejsou zahrnuty v základní ceně domu, přesnou kalkulaci můžeme provést po projekčním osazení domu na pozemek a zjištění možností připojení.

Rozvody inženýrských sítí na pozemku

Zajišťujeme výstavbu inženýrských sítí na pozemku stavebníka. Jedná se zejména o domovní přípojku vody, kanalizace a elektřiny, Bohužel není v našich silách provádění přípojek či navrtávek v komunikaci.

Tlaková kanalizace

Ve spolupráci s naším partnerem firmou PRESKAN zjistíme dodávku a montáž jímky tlakové kanalizace vč. čerpací technologie a následného uvedení do provozu.

Jímka splaškové a dešťové kanalizace

Nemáte zasíťovaný pozemek pro odvod splaškové kanalizace nebo rádi zavlažujete zahradu dešťovou vodou ? Můžeme Vám nabídnout dodávku a montáž certifikované nepropustné betonové jímky o obsahu 4 m3, 6m3, 9m3 a 12m3, s pojezdovým víkem o nosnosti 5t.

Vodoměrná šachta

Pokud nemáte na pozemku vodoměrnou šachtu, můžete se s její dodávkou a montáží obrátit přímo na nás.

Vsakovací zářez

Elektroměrový rozvaděč

Zakoupili jste pozemek a nemáte elektroměrovo skříň pro osazení elektroměru ? Nevadí ! Naši elekrikáři skříň dodají, vystrojí a zajistí revizi na základě které zažádáte u svého dodavatele o osazení elektroměru.
Elektroměrový rozvaděč