Start A
Za tmy
Z druhé strany

Start A

Více informací
Malé bungalovy Start A se sedlovou střechou a užitnou plochou 70,6 m2 jsou tím pravým bydlením pro tříčlennou rodinu nebo pár.
Zděný pórobeton
3 170 000 Kč
vč. 15% DPH
Dřevostavba
2 930 000 Kč
vč. 15% DPH
Dispozice3 + KK
Užitná plocha70.60 (m2)
Zastavěná plocha - dřevostavba88 (m2)
Zastavěná plocha - zděný dům92 (m2)

Vstup do domu

Hlavní vstup do domu je směrován na východ.
Druhé venkovní dveře jsou situovány na jižní straně domu při vstupu na terasu.
U hlavních dveří je k dispozici zádveří s prostory pro botník nebo skříň, kde se nachází i požární hlásič.

Obývací prostor s kuchyní

I přes menší užitnou plochu a dispozici 3+kk poskytuje tento bungalov prostorný obývací pokoj s výhledem na zahradu a s přímým vstupem na terasu. Celý prostor je spojen s jídelní částí a kuchyní na druhé straně. Umístění oken a venkovních dveří je navrženo pro přímé provzdušnění místnosti. Okno a dveře na terasu směrované na jih dodávají po celý den dostatek světla. Obývací pokoj je vybaven pokojovým termostatem s týdenním programem, nastavíte si tak jednoduše teplo dle potřeby.

Dostatek soukromí i místa

V bungalovu Start A si najde soukromí každý člen rodiny. Ložnice je situována na jihozápadní straně domu.
Pokoj A.06 (viz Start A - rozměry) může sloužit jako dětský pokoj. Nebo jej lze využít i jako pracovnu, či pokoj pro hosty. Anténní rozvody v obývacím prostoru, ložnici a pokoji A.06 lze přizpůsobit v projektové dokumentaci. Dům je vybaven technickou místností, kam lze postavit Vaši pračku a sušičku, aby nerušily při práci nebo relaxaci. Dveře do technické místnosti vedou ze zádveří, tím je celá místnost akusticky oddělena od zbylých prostor domu. V bungalovu je k dispozici 1 toaleta s umývátkem - vlevo po vstupu do zádveří. Druhá toaleta je součástí koupelny situované v těsné blízkosti pokoje a ložnice. Vše je propojeno chodbičkou (A.05), která šikovně udrží teplo v menších pokojích, když se v obývacím pokoji zrovna netopí.

Malý, ale úsporný

Vzhledem k rozměru užitné plochy je tento dům velmi úsporný. Celou úsporu na energiích ještě umocní dodávané tepelné čerpadlo a fotovoltaický systém. Při bouřkách Vás ochrání hromosvod. V zimě Vás od podlahy zahřeje teplovodní podlahové vytápění na reflexní AL folii.
A to vše ve standartní výbavě domu.
Pro více informací klikněte na tlačítko Vybavení domu a objevte bohatou a kvalitní výbavu Bungalovu Start A ve standartu.

2 varianty

Bungalov Start A vyrábíme ve dvou standartních variantách. Můžete dát přednost levnější a rychlejší dřevostavbě (z.p. 88 m2) a nebo zděnému domu (z.p. 92 m2). Obě varianty jsou energeticky úsporné. Spěcháte-li na bydlení, doporučujeme Vám variantu dřevostavby. V naší hale vyrobíme jednotlivé části domu, ty následně dovezeme na místo stavby, rychle je sestavíme, a to i v zimě!

Samozřejmostí je možnost výběru materiálů a barev dle vzorníku. Rádi Vás proto přivítáme a vše s Vámi probereme v naší kanceláři v Kolíně.

- 0
se sedlovou střechouBungalov Start Ase sedlovou střechou
s valbovou střechouBungalov Start As valbovou střechou
A.01 zádveří 6.13 m²
A.02 WC 1.95 m²
A.03 TM 5.02 m²
A.04 obývací prostor + kk 25.79 m²
A.05 chodba 2.54 m²
A.06 pokoj 11.00 m²
A.07 ložnice 13.10 m²
A.08 koupelna 5.07 m²
UŽITNÁ PLOCHA CELKEM:
70.60 m²
Bungalov Start A - karta domustáhnout
Start AStart AStart AZa tmyStart A
Za tmy
Start AZ druhé stranyStart A
Z druhé strany

Standartní výbava domu

Řada rodinných domů Start

Hledáte vhodné bydlení pro tříčlennou rodinu nebo pro pár? Všechny rodinné domy Start jsou ideálním řešením ve třídě menších rodinných domů s moderním vybavením, jenž jsou postaveny z kvalitních materiálů. Vždy k dispozici ve verzi dřevostavba nebo zděný pórobeton.

Bungalov Start BBungalov Start B obrázek 1
Start B
Bungalov Start B s užitnou plochou 89.06 m2 nabízí dostatek prostoru a soukromí pro tří až čtyřčlennou rodinu. Každý z pokojů na jižní straně domu je vybaven francouzskými..
Dřevostavba3 600 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 860 000 Kč s DPH
Bungalov Start CBungalov Start C obrázek 1
Start C
Nízkoenergetický bungalov Start C s užitnou plochou 93.41 m2 a terasounabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodinu s dvěma dětmi. Dům je vybaven francouzskými okny, můž..
Dřevostavba3 800 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton4 070 000 Kč s DPH