Start C
Za tmy
Z druhé strany

Start C

Více informací
Nízkoenergetický bungalov Start C s užitnou plochou 93.41 m2 a terasounabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodinu s dvěma dětmi. Dům je vybaven francouzskými okny, můžete tak pohodlně vstupovat na zahradu nebo terasu z každého pokoje.
Zděný pórobeton
4 070 000 Kč
vč. 15% DPH
Dřevostavba
3 800 000 Kč
vč. 15% DPH
Dispozice4 + KK
Užitná plocha93.41 (m2)
Zastavěná plocha - dřevostavba
114 (m2)
Zastavěná plocha - zděný dům
118 (m2)

Vstup do domu a na zahradu

Do domu se vstupuje ze severní strany. Následuje zádveří s dostatečným prostorem pro skříň a botník. Zádvěří je vybaveno rovněž požárním hlásičem. Z jižní strany domu lze vstupovat do zahrady díky francouzským oknům, kterými jsou vybaveny obývací prostor, ložnice i pokoje. To oceníte i v horkých letních dnech, kdy snadno prvzdušníte celý dům.

Obývací prostor s kuchyní a terasou

Pokud rádi relaxujete venku, nebo grilujete s rodinou a přáteli, prostorná terasa nabízí dostatek místa, a to i pro návštěvu. Terasa je přístupná z kuchyně díky francouzskému oknu, můžete tak být při práci v kuchyni stále v kontaktu se svým okolím. Kuchyň a jídelní prostor jsou s obývacím prostorem odděleny přibližným poměrem 1:1. V obou částech prostoru naleznete své pohodlí a v kuchyni i dostatek místa pro vaření. Na zahradu lze vstoupit nejen z kuchyně, ale i z obývací části. Z obývacího pokoje lze vstoupit do zádveří a do chodby směřující k dalším pokojům.

Soukromí pro rodinu s dvěma dětmi

Bungalov Start C (o dispozici 4+kk) je vhodným bydlením pro rodinu s dvěma dětmi.
Ložnice je situována na jihovýchodní straně domu a je zde dostatek prostoru i místa pro vestavěnou skříň.
Pokud rádi spíte při otevřeném okně, v ložnici jsou k dispozici 2 francouzská okna, kterými lze vstoupit i na zahradu. Oba pokoje (C.07, C.08) mohou sloužit jako dětský pokoj, pracovna, či pokoj pro hosty.
Anténní rozvody v ložnici, pokojích C.07, C.08 a v obývacím prostoru lze přizpůsobit v projektové dokumentaci.
Na opačné straně, dále od všech pokojů, se nachází technická místnost pro pračku nebo sušičku. Dveře do technické místnosti vedou ze zádveří, tím je celá místnost akusticky oddělena od zbylých prostor domu a můžete tak nerušeně relaxovat, i když pere pračka. V zádveří je k dispozici 1 toaleta s umývátkem. Druhá toaleta je součástí koupelny vybavené vanou, situované v těsné blízkosti pokojů i ložnice. Vše propojuje chodba (C.05).

Úsporný rodinný dům 4+kk

Bungalov 4+kk s užitnou plochou 93.4 m2, tepelným čerpadlem a fotovoltaickým systémem ušetří Vaše náklady za provoz domu. V chladných dnech Vás zahřeje teplovodní podlahové vytápění na reflexní AL folii. Obývací prostor je vybaven pokojovým termostatem s týdenním programem, v chladných dnech si tak nastavíte teplotu dle potřeby. To vše ve standartní výbavě domu! Pro více informací klikněte na tlačítko Vybavení domu dole pod textem.

Standardně 2 varianty

Bungalov Start C vyrábíme ve dvou standartních variantách - dřevostavbu (z. p. 108 m2) a nebo zděný dům (z. p. 112 m2). Obě varianty jsou energeticky úsporné.
Pokud si objednáte dřevostavbu, v naší hale vyrobíme jednotlivé části domu, ty následně dovezeme na místo stavby, sestavíme je během 1 dne, a to i v zimě!

Samozřejmostí je možnost výběru materiálů a barev dle vzorníku. Rádi Vás proto přivítáme a vše s Vámi probereme v naší kanceláři v Kolíně.
- 0
se sedlovou střechouBungalov Start Cse sedlovou střechou
s valbovou střechouBungalov Start Cs valbovou střechou
C.01 zádveří 6.16 m²
C.02 WC 2.34 m²
C.03 TM 5.02 m²
C.04 obývací prostor + kk 29.55 m²
C.05 chodba 5.47 m²
C.06 koupelna 6.92 m²
C.07 pokoj 12.13 m²
C.08 pokoj 11.22 m²
C.09 ložnice 14.60 m²
UŽITNÁ PLOCHA CELKEM:
93.41 m²
Start C - karta domustáhnout
Start CStart CStart CZa tmyStart C
Za tmy
Start CZ druhé stranyStart C
Z druhé strany

Standartní výbava domu

Řada rodinných domů Start

Hledáte vhodné bydlení pro tříčlennou rodinu nebo pro pár? Všechny rodinné domy Start jsou ideálním řešením ve třídě menších rodinných domů s moderním vybavením, jenž jsou postaveny z kvalitních materiálů. Vždy k dispozici ve verzi dřevostavba nebo zděný pórobeton.
Bungalov Start ABungalov Start A obrázek 1
Start A
Malé bungalovy Start A se sedlovou střechou a užitnou plochou 70,6 m2 jsou tím pravým bydlením pro tříčlennou rodinu nebo pár.
Dřevostavba2 930 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 170 000 Kč s DPH
Bungalov Start BBungalov Start B obrázek 1
Start B
Bungalov Start B s užitnou plochou 89.06 m2 nabízí dostatek prostoru a soukromí pro tří až čtyřčlennou rodinu. Každý z pokojů na jižní straně domu je vybaven francouzskými..
Dřevostavba3 600 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 860 000 Kč s DPH