Start AV

Start AV

Více informací
Malé bungalovy Start AV se sedlovou střechou a užitnou plochou 70,6 m2 jsou tím pravým bydlením pro tříčlennou rodinu nebo pár.
Dřevostavba
3 040 000 Kč
vč. 15% DPH
Zděný pórobeton
3 280 000 Kč
vč. 15% DPH
Dispozice3 + KK
Užitná plocha70.60 (m2)
Zastavěná plocha - dřevostavba88 (m2)
Zastavěná plocha - zděný dům92 (m2)

Vstup do domu

Hlavní vstup do domu je směrován na východ.
Druhé venkovní dveře jsou situovány na jižní straně domu při vstupu na terasu.
U hlavních dveří je k dispozici zádveří s prostory pro botník nebo skříň, kde se nachází i požární hlásič.

Obývací prostor s kuchyní

I přes menší užitnou plochu a dispozici 3+kk poskytuje tento bungalov prostorný obývací pokoj s výhledem na zahradu a s přímým vstupem na terasu. Celý prostor je spojen s jídelní částí a kuchyní na druhé straně. Umístění oken a venkovních dveří je navrženo pro přímé provzdušnění místnosti. Okno a dveře na terasu směrované na jih dodávají po celý den dostatek světla. Obývací pokoj je vybaven pokojovým termostatem s týdenním programem, nastavíte si tak jednoduše teplo dle potřeby.

Dostatek soukromí i místa

V bungalovu Start AV si najde soukromí každý člen rodiny. Ložnice je situována na jihozápadní straně domu.
Pokoj A.06 (viz Start AV - rozměry) může sloužit jako dětský pokoj. Nebo jej lze využít i jako pracovnu, či pokoj pro hosty. Anténní rozvody v obývacím prostoru, ložnici a pokoji A.06 lze přizpůsobit v projektové dokumentaci. Dům je vybaven technickou místností, kam lze postavit Vaši pračku a sušičku, aby nerušily při práci nebo relaxaci. Dveře do technické místnosti vedou ze zádveří, tím je celá místnost akusticky oddělena od zbylých prostor domu. V bungalovu je k dispozici 1 toaleta s umývátkem - vlevo po vstupu do zádveří. Druhá toaleta je součástí koupelny situované v těsné blízkosti pokoje a ložnice. Vše je propojeno chodbičkou (A.05), která šikovně udrží teplo v menších pokojích, když se v obývacím pokoji zrovna netopí.

Malý, ale úsporný

Vzhledem k rozměru užitné plochy je tento dům velmi úsporný. Celou úsporu na energiích podpoří dodávané tepelné čerpadlo Stiebel Eltron a fotovoltaika. Při bouřkách Vás ochrání hromosvod. V zimě Vás od podlahy zahřeje teplovodní podlahové vytápění na reflexní AL folii.
A to vše ve standartní výbavě domu.
Pro více informací klikněte na tlačítko Vybavení domu a objevte bohatou a kvalitní výbavu Bungalovu Start AV ve standartu.

2 varianty

Bungalov Start AV vyrábíme ve dvou standartních variantách. Můžete dát přednost levnější a rychlejší dřevostavbě (z.p. 88 m2) a nebo zděnému domu (z.p. 92 m2). Obě varianty jsou energeticky úsporné. Spěcháte-li na bydlení, doporučujeme Vám variantu dřevostavby. V naší hale vyrobíme jednotlivé části domu, ty následně dovezeme na místo stavby, rychle je sestavíme, a to i v zimě!

Samozřejmostí je možnost výběru materiálů a barev dle vzorníku. Rádi Vás proto přivítáme a vše s Vámi probereme v naší kanceláři v Kolíně.

- 0
s valbovou střechouBungalov Start AVs valbovou střechou
se sedlovou střechouBungalov Start Ase sedlovou střechou
A.01 zádveří 6.13 m²
A.02 WC 1.95 m²
A.03 TM 5.02 m²
A.04 obývací prostor + kk 25.79 m²
A.05 chodba 2.54 m²
A.06 pokoj 11.00 m²
A.07 ložnice 13.10 m²
A.08 koupelna 5.07 m²
UŽITNÁ PLOCHA CELKEM:
70.60 m²
Bungalov Start A - karta domustáhnout
Start AVStart AV

Standartní výbava domu

Tepelné čerpadlo ve standartní výbavě bungalovu.
Fotovoltaický systém ve standartní výbavě bungalovu.
Základová deska ve standartní výbavě.
Podlahové topení ve standartní výbavě.
Hromosvod ve standartní výbavě.
Francouzská okna ve standartní výbavě.

Řada rodinných domů Start

Hledáte vhodné bydlení pro tříčlennou rodinu nebo pro pár? Všechny rodinné domy Start jsou ideálním řešením ve třídě menších rodinných domů s moderním vybavením, jenž jsou postaveny z kvalitních materiálů. Vždy k dispozici ve verzi dřevostavba nebo zděný pórobeton.

Bungalov Start ABungalov Start A obrázek 1
Start A
Malé bungalovy Start A se sedlovou střechou a užitnou plochou 70,6 m2 jsou tím pravým bydlením pro tříčlennou rodinu nebo pár.
Dřevostavba2 930 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 170 000 Kč s DPH
Bungalov Start BBungalov Start B obrázek 1
Start B
Bungalov Start B s užitnou plochou 89.06 m2 nabízí dostatek prostoru a soukromí pro tří až čtyřčlennou rodinu. Každý z pokojů na jižní straně domu je vybaven francouzskými..
Dřevostavba3 600 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 860 000 Kč s DPH
Bungalov Start BV
Start BV
Bungalov Start BV s užitnou plochou 89.06 m2 nabízí dostatek prostoru a soukromí pro tří až čtyřčlennou rodinu. Každý z pokojů na jižní straně domu je vybaven francouzským..
Dřevostavba3 730 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 990 000 Kč s DPH
Bungalov Start CBungalov Start C obrázek 1
Start C
Nízkoenergetický bungalov Start C s užitnou plochou 93.41 m2 a terasounabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodinu s dvěma dětmi. Dům je vybaven francouzskými okny, můž..
Dřevostavba3 800 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton4 070 000 Kč s DPH
Bungalov Start CV
Start CV
Nízkoenergetický bungalov Start CV s užitnou plochou 93.41 m2 a terasounabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodinu s dvěma dětmi. Dům je vybaven francouzskými okny, mů..
Dřevostavba3 930 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton4 210 000 Kč s DPH