Start B

Start BV

Více informací
Bungalov Start BV s užitnou plochou 89.06 m2 nabízí dostatek prostoru a soukromí pro tří až čtyřčlennou rodinu. Každý z pokojů na jižní straně domu je vybaven francouzskými okny, která pouští do místností dostatek světla i čerstvého vzduchu.
Dřevostavba
3 730 000 Kč
vč. 15% DPH
Zděný pórobeton
3 990 000 Kč
vč. 15% DPH
Dispozice4 + KK
Užitná plocha89.06 (m2)
Zastavěná plocha - dřevostavba
108 (m2)
Zastavěná plocha - zděný dům
112 (m2)

Vstup do domu a na zahradu

Hlavní vstup do domu je ze severní strany. Po něm následuje zádveří s prostory pro botník nebo skříň. V zádveří se nachází i požární hlásič. Z jižní strany domu lze vstupovat do zahrady díky francouzským oknům, kterými jsou vybaveny obývací prostor, ložnice i pokoje.

Obývací prostor s kuchyní a terasou

Relaxujte, pořádejte rodinné pikniky a nebo grilujte s přáteli na prostorné terase. Při práci v kuchyni jste vždy v kontaktu se svým okolím a můžete tak sledovat děti na zahradě a nebo být v kontaktu s lidmi na terase. To umožňují francouzská okna. Servírujte díky nim snadno pokrmy z kuchyně přímo na terasu.
Obývací prostor je oddělen od jídelního a kuchyňského v přibližném poměru 1:1, a tak máte v obou částech prostoru své pohodlí a v kuchyni dostatek místa pro práci. Na zahradu lze vstoupit nejen z kuchyně, ale i z obývací části. Z obývacího pokoje vedou další dvoje dveře – do zádveří a do chodby k dalším pokojům.

Soukromí pro rodinu s dvěma dětmi

Bungalov Start BV (o dispozici 4+kk) je vhodným bydlením pro rodinu s dvěma dětmi. Ložnice je situována na jihovýchodní straně domu a je zde dostatek prostoru i místa pro vestavěnou skříň. Pokud rádi spíte při otevřeném okně, v ložnici jsou k dispozici 2 francouzská okna, kterými lze vstoupit i na zahradu. Oba pokoje (B.07, B.08) mohou sloužit jako dětský pokoj, pracovna, či pokoj pro hosty.
Anténní rozvody v ložnici, pokojích B.07, B.08 a v obývacím prostoru lze přizpůsobit v projektové dokumentaci. Na opačné straně od všech pokojů se nachází technická místnost pro pračku nebo sušičku. Dveře do technické místnosti vedou ze zádveří, tím je celá místnost akusticky oddělena od zbylých prostor domu a můžete tak nerušeně relaxovat, i když pere pračka. V zádveří je k dispozici 1 toaleta s umývátkem. Druhá toaleta je součástí koupelny situované v těsné blízkosti pokojů i ložnice. Vše propojuje chodba (B.05).

Úsporný rodinný dům 4+kk

Moderní dům 4+kk s užitnou plochou 89 m2, tepelným čerpadlem Stiebel Eltron a fotovoltaikou ušetří Vaše náklady za provoz domu. V chladných dnech Vás zahřeje teplovodní podlahové vytápění na reflexní AL folii. Obývací prostor je vybaven pokojovým termostatem s týdenním programem, v chladných dnech si tak nastavíte teplotu dle potřeby. To vše ve standartní výbavě domu! Pro více informací klikněte na tlačítko Vybavení domu dole pod textem.

Standardně 2 varianty

Bungalov Start BV vyrábíme ve dvou standartních variantách - dřevostavbu (z. p. 108 m2) a nebo zděný dům (z. p. 112 m2). Obě varianty jsou energeticky úsporné.
Pokud si objednáte dřevostavbu, v naší hale vyrobíme jednotlivé části domu, ty následně dovezeme na místo stavby, sestavíme je během 1 dne, a to i v zimě!

Samozřejmostí je možnost výběru materiálů a barev dle vzorníku. Rádi Vás proto přivítáme a vše s Vámi probereme v naší kanceláři v Kolíně.
- 0
s valbovou střechouBungalov Start BVs valbovou střechou
se sedlovou střechouBungalov Start Bse sedlovou střechou
B.01 zádveří 5.55 m²
B.02 WC 2.12 m²
B.03 TM 5.13 m²
B.04 obývací prostor + kk 27.52 m²
B.05 chodba 4.92 m²
B.06 koupelna 6.41 m²
B.07 pokoj 10.67 m²
B.08 pokoj 12.27 m²
B.09 ložnice 14.47 m²
UŽITNÁ PLOCHA CELKEM:
89.06 m²
Start B - karta domustáhnout
Start BVStart BStart BV
Start B

Standartní výbava domu

Tepelné čerpadlo ve standartní výbavě bungalovu.
Fotovoltaický systém ve standartní výbavě bungalovu.
Základová deska ve standartní výbavě.
Podlahové topení ve standartní výbavě.
Hromosvod ve standartní výbavě.
Francouzská okna ve standartní výbavě.

Řada rodinných domů Start

Hledáte vhodné bydlení pro tříčlennou rodinu nebo pro pár? Všechny rodinné domy Start jsou ideálním řešením ve třídě menších rodinných domů s moderním vybavením, jenž jsou postaveny z kvalitních materiálů. Vždy k dispozici ve verzi dřevostavba nebo zděný pórobeton.
Bungalov Start ABungalov Start A obrázek 1
Start A
Malé bungalovy Start A se sedlovou střechou a užitnou plochou 70,6 m2 jsou tím pravým bydlením pro tříčlennou rodinu nebo pár.
Dřevostavba2 930 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 170 000 Kč s DPH
Bungalov Start AV
Start AV
Malé bungalovy Start AV se sedlovou střechou a užitnou plochou 70,6 m2 jsou tím pravým bydlením pro tříčlennou rodinu nebo pár.
Dřevostavba3 040 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 280 000 Kč s DPH
Bungalov Start BBungalov Start B obrázek 1
Start B
Bungalov Start B s užitnou plochou 89.06 m2 nabízí dostatek prostoru a soukromí pro tří až čtyřčlennou rodinu. Každý z pokojů na jižní straně domu je vybaven francouzskými..
Dřevostavba3 600 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton3 860 000 Kč s DPH
Bungalov Start CBungalov Start C obrázek 1
Start C
Nízkoenergetický bungalov Start C s užitnou plochou 93.41 m2 a terasounabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodinu s dvěma dětmi. Dům je vybaven francouzskými okny, můž..
Dřevostavba3 800 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton4 070 000 Kč s DPH
Bungalov Start CV
Start CV
Nízkoenergetický bungalov Start CV s užitnou plochou 93.41 m2 a terasounabízí dostatek prostoru a soukromí pro rodinu s dvěma dětmi. Dům je vybaven francouzskými okny, mů..
Dřevostavba3 930 000 Kč s DPH
Zděný pórobeton4 210 000 Kč s DPH